logo
Napisz lub powiedz w czym możemy Ci pomóc - czekamy na kontakt!

+48 731 186 435

biuro@evion.pl

ul. Ziołowa 13, 15-161 Białystok

Bezpieczny dostęp do zasobów firmowych z każdego miejsca

cena już od 50 zł netto/m-c

Bezpieczna praca zdalna

Przez Twój telefon, laptop, komputer stacjonarny i tablet przechodzi całe mnóstwo wrażliwych danych. Należą do nich e-maile służbowe, dane bankowości internetowej, programy korporacyjne i zapisy księgowe. Twoja firma może paść ofiarą hackerów lub organizacji, które starają się wykraść Twoje dane. Na szczęście możesz chronić wszelką komunikację, jaka przechodzi przez Twoją sieć dzięki naszemu Vpn. Zapewniając konto każdemu pracownikowi, uszczelniasz wszystkie możliwe luki w ochronie.

Zapewnij sobie bezpieczeństwo i anonimowość online

Dzięki połączeniu naszemu VPN z routerem w domu lub w biurze możliwe jest zabezpieczenie wszystkich urządzeń w sieci za pomocą VPN. Tym sposobem można wykorzystać tylko jedno z dostępnych połączeń do zabezpieczenia wszystkich urządzeń — komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, konsoli gier i smart TV.

Komputery stacjonarne

Wystarczy kilkadziesiąt sekund na pobranie aplikacji, instalację, zalogowanie się i połączenie z serwerem VPN.

Laptopy

Czy często pracujesz w kawiarniach z bezpłatnym Wi-Fi? Publiczne hotspoty to istotne zagrożenie. VPN to konieczność.

Smartfony i tablety

Dla entuzjastów systemu Android i wyznawców iOS — dzięki VPN prywatne dane będą nadal prywatne.

Jak działa VPN?

W skrócie: Dostęp do Internetu przez VPN przypomina wysyłanie pocztą paczki w pudełku. Nikt nie może się dowiedzieć, co znajduje się w pudełku, do momentu jego otwarcia, czyli, w tym wypadku, do odszyfrowania danych.

VPN Klient

Dostęp do konkretnych urządzeń w firmie. Jednym kliknięciem łączysz się z konkretnym urządzniem w firmie, na którym zainstalowany jest klient VPN.

VPN Router

Dostęp do wszystkich zasobów sieci firmowej. Wymagany jest zakup dodatkowego urządzenia (Rutera VPN), na którym terminowany jest tunel VPN. Pozwala to na dostęp do całej sieci lokalnej firmy. Skontaktuj się aby zapytać o ofertę.

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń:

biuro@evion.pl

505 050 907

502 745 468