logo
Napisz lub powiedz w czym możemy Ci pomóc - czekamy na kontakt!

+48 731 186 435

biuro@evion.pl

ul. Ziołowa 13, 15-161 Białystok

Marketing internetowy

Prowadzenie fanpage’a i obsługa Social media: Facebooka, Google Plus, Twittera, Instagramu.

Co oferujemy?

Oferujemy prowadzenie profili w mediach społecznościowych, które budują pozytywny, ekspercki wizerunek Twojej marki. Nasze działania przynoszą bezpośrednie efekty w postaci zaangażowania użytkowników i wzrostu zainteresowania marką. Docelowo prowadzą do pozyskania większej liczby konwersji na stronie firmowej w kanale społecznościowym lub na stronie www.

Social media marketing obejmuje:

facebook
Facebook
Instagram
Instagram
youtube
Youtube
google +
Google +

Nie możesz mówić, że twoja firma jest świetna, jeżeli nie jest świetna w marketingu.

Media społecznościowe mają ogromny potencjał marketingowy i sprzedażowy – czas go wykorzystać!

My wiemy, jak zbudować aktywną społeczność wokół Twojej Marki. W ramach usługi Social Media oferujemy planowanie, prowadzenie i optymalizację komunikacji w mediach społecznościowych. Zawsze zaczynamy od budowy strategii komunikacji oraz doboru odpowiednich kanałów. Zakres naszych kompetencji to:

01
Krok 1

Atrakcyjne treści

Oferujemy Twojej firmie profesjonale teksty do Social Media, które kreują pozytywny wizerunek, aktywizują Fanów, wypełniają profil subtelną promocją i dobrą zabawą, generują większy ruch na stronie internetowej oraz zapewniają wysoką pozycję w Google.

02
Krok 2

Kreatywna grafika

Grafika to najważniejszy element reklamy w Social Media. To przede wszystkim one przyciągają wzrok użytkowników. Dlatego rola kreacji jest nie do przecenienia. Tworzymy angażujący content - grafiki, filmy promocyjne i produktowe. Nie pozwolimy Twoim fanom się nudzić.

Nasze wybrane grafiki do Social Media

Jesteś zainteresowany?